Telefon można mieć na abonament lub na kartę. W pierwszym przypadku co miesiąc płacimy na rzecz dostawcy taką samą kwotę pieniędzy zgodnie z podpisaną umową i wybraną ofertą. W przypadku telefonu na kartę konieczne jest jej doładowanie w celu pozyskania środków na koncie. Sami decydujemy, jaka ma być to kwota, za każdym razem możemy zdecydować się na inną, a dodatkowo możemy to zrobić online.

Tradycyjnie, niekoniecznie wygodnie

Wiele osób pamięta jeszcze czasy, kiedy jedyną możliwością doładowania konta był zakup w sklepie lub kiosku doładowania. Następnie należało postępować zgodnie z załączoną instrukcją – wpisać odpowiedni numer, a następnie kod, który pozwalał na zasilenie konta telefonu. Wiązało się to oczywiście z wizytą w sklepie, a następnie wykonania konkretnych czynności. Początkowo problem nie był dostrzegalny, ponieważ było to jedyne rozwiązanie, dzięki któremu doładowanie konta było możliwe. Dostrzeżono jego wady dopiero w momencie pojawienia się usługi online, dzięki której konto doładowujemy bez wychodzenia z domu.

Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań nie zostali jednak pozbawieni opcji zasilenia konta telefonicznego przez zakup doładowania, nadal mogą z niej skorzystać.

Nowocześnie, czyli szybciej, wygodniej i z dodatkowymi udogodnieniami

Funkcję doładowanie konta online w swojej ofercie posiada m.in. bm.pl. Obsługiwana jest przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Brak środków na koncie można więc uzupełnić nawet w godzinach nocnych. Cały proces przebiega bardzo sprawnie i obejmuje kilka prostych kroków – podajemy numer zasilanego telefonu (niekoniecznie musi być on nasz), wybieramy operatora sieci, podajemy kwotę doładowania, płacimy, a następnie w ciągu kilku sekund możemy wykonać połączenie lub wysłać wiadomość.

bm.pl oprócz doładowania konta online proponuje klientom wystawianie faktur, które wysyłane są do klienta natychmiast po każdym doładowaniu. Ponadto, istnieje możliwość doładowania grupowego i stworzenia własnej książki odbiorców, co znacznie ułatwia comiesięczne zasilanie kilku numerów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here