Przełom w branży nadruku na tekstyliach

0
2640

W dobie sukcesywnego rozwoju biznesu i powstawania coraz większej liczby firm, rośnie też zapotrzebowanie na nowe nośniki reklamy.Tradycyjne metody promocji działalności za pośrednictwem plansz i bannerów reklamowych, odchodzą powoli w zapomnienie. W natłoku podobnych form są zwyczajnie mało zauważalne i przez to nieskuteczne. Sprzymierzeńcem w walce o klienta i efektywnego wyróżnienia się na tle konkurencji, stały się firmy oferujące druk na tkaninach. Świetnym pomysłem okazała się produkcja flag reklamowych oraz tzw. beachflag.

Te pierwsze pozwalają odznaczyć się na tle konkurencji wykorzystujące bannery reklamowe tym, że poruszają się na wietrze – przez co skuteczniej zwracają uwagę potencjalnych nabywców reklamowanych dóbr czy usług. Druga propozycja charakteryzuje się mobilnością i możliwością wykorzystywania zadrukowanych hasłami reklamowymi beachflag – podczas różnych plenerowych eventów. Druk cyfrowy na tkaninach to innowacyjne rozwiązanie ostatnich lat.

W doborze wzorów i projektów do nadruku, ogranicza nas jedynie… nasza wyobraźnia. Wszystko, co tylko sobie wymyślimy bądź wymarzymy, uda się za pośrednictwem tej technologii przenieść na dowolny rodzaj tkaniny. Druk na tkaninach wykorzystywany może być do produkcji przemysłowej lub zindywidualizowanej – tekstyliów dekoracyjnych, odzieży czy właśnie do tworzenia nośników reklamowych. Cały proces odbywa się dzięki wysoce specjalistycznej drukarce, z zastosowaniem wodnego tuszu pigmentowego – przyjaznego środowisku i dzieciom. Tusze nie wsiąkają w materiał, a jedynie tworzą na jego powierzchni tkaniny jednolitą warstwę nadruku.

Stosunkowo niewielki koszt nadruku, a przede wszystkim możliwość spersonalizowania produktu z pomocą tej technologii, sprawia, że druk na tkaninach jest tak bardzo popularny. Mało kto wie, że prawdziwą furorę robi zadrukowany cyfrowo materiał, z którego coraz częściej projektanci mody tworzą kreacje, jakie można podziwiać na światowych wybiegach. Jeśli nie mamy pomysłu na oryginalny prezent, to trwały nadruk zdjęcia bądź innej dowolnej grafiki na pościeli, poduszce czy obrusie będzie wspaniałym pomysłem!

Więcej na:

https://ondre.pl/oferta/druk-na-tkaninach/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here