Terminal płatniczy pomoże ci zwiększyć obroty firmy

Płatności bez gotówki stają się standardem. Znaczna część klientów woli płacić kartą niż nosić przy sobie portfel wypchany banknotami i obciążony monetami. Teraz, dzięki programowi Polska Bezgotówkowa, przedsiębiorcy mogą otrzymać darmowe terminale płatnicze i tym samym osiągnąć korzyści, jakie daje przyjmowanie płatności bezgotówkowych.

Punkty handlowo-usługowe opatrzone hasłem „płatność tylko gotówką” powoli przechodzą do historii. Dlaczego? Wyniki licznych badań opinii publicznej pokazują, że przedsiębiorca, który nie udostępnia swoim klientom terminali płatniczych, np. właściciel warzywniaka, małego sklepu osiedlowego czy kwiaciarni, musi się liczyć z mniejszymi zyskami.

W przeprowadzanych badaniach konsumenci wyraźnie zaznaczają, że częściej płaciliby kartą, gdyby była taka możliwość. Przyznają jednocześnie, że są w stanie wydać większe kwoty w miejscu, w którym istnieje możliwość dokonania płatności kartą płatniczą, ponieważ nie ogranicza ich ilość gotówki w portfelu. Osoby korzystające głównie z karty płatniczej rezygnują zwykle z dokonania zakupu lub skorzystania z usługi w miejscu, w którym nie ma terminala płatniczego i… odchodzą do konkurencji.

Odbierz darmowy terminal płatniczy i zwiększ obroty w swojej firmie!

Terminale płatnicze przyczyniają się do zwiększenia zysków przedsiębiorstwa, ponieważ przyciągają większą liczbę klientów i sprawiają, że są oni skłonni wydać większe kwoty. Ponadto, obsługa klientów jest wówczas szybsza, sprawniejsza i łatwiejsza. Sprzedawca nie musi liczyć pieniędzy, wydawać reszty i narażać się na niebezpieczeństwo pomyłki czy przyjęcia fałszywych banknotów.

Niektórzy przedsiębiorcy obawiają się jednak kosztów związanych z instalacją i użytkowaniem terminala karty płatniczej między innymi z uwagi na opłaty naliczane od każdej transakcji czy koszty miesięcznej dzierżawy terminala.

Dzięki Polsce Bezgotówkowej – programowi skierowanemu do mikro, małych i średnich firm – przedsiębiorcy mogą uzyskać do trzech darmowych terminali płatniczych i przez 12 miesięcy nie ponosić opłat za ich użytkowanie.

Przystąpienie do programu jest bezpłatne. By wziąć w nim udział należy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać terminal, uzupełnić zgłoszenie, przejść weryfikację i… czekać na dostawę urządzenia. By dowiedzieć się więcej na temat programu Polska Bezgotówkowa wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/.

Instalacja terminala płatniczego w punkcie handlowo-usługowym sprawia, że jest on postrzegany jako przyjazny klientom i nowoczesny. Korzyści czerpią z tego nie tylko klienci, ale także sami przedsiębiorcy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here