W tej chwili, Polacy chętnie korzystają z rozwiązań, jakie oferuje leasing. Zwłaszcza, kiedy chodzi o tak innowacyjne rozwiązania, jak poleasingowe aukcje. W branży tej pojawia się coraz więcej firm mających do zaoferowania wiele opcji leasingu. Można skorzystać z zakupu rzeczy już używanych, jednak renomowanych marek i bez jakichkolwiek śladów użytkowania. Z pewnością, wśród wszystkich firm niekwestionowanym liderem pozostaje EFL, czyli Europejski Fundusz Leasingowy.

Podstawowe informacje o Europejskim Funduszu Leasingowym

EFL, należący do grupy Credit Agricole to jedna z pierwszych leasingowych firm w Polsce. Firma ta powstała w 1991 roku. Jest już od lat niekwestionowanym liderem w branży, mającym na swoim koncie sporo inwestycji i współpracującym z wieloma firmami. Nic dziwnego, że tak wielu klientów korzysta z tej firmy codziennie. Zwłaszcza, że aukcje.efl.com.pl obejmują nie tylko samochody, ale też wiele innych dziedzin: meble, sprzęt IT, maszyny i urządzenia, sprzęt medyczny czy nieruchomości. Transakcje przeprowadzane w tym miejscu są szybkie i godne zaufania. Klienci wiedzą, że otrzymają wyłącznie to, co wpłynie pozytywnie na renomę działalności, którą posiadają. Co więcej, serwis ten nieustannie się rozwija i dzięki temu można spodziewać się otrzymania jeszcze większej ilości rzeczy aniżeli do tej pory.

Towar poleasingowy lepszy niż towar używany

Towar poleasingowy jaki można otrzymać w EFl to towar, co do jakiego jakości nie ma najmniejszych wątpliwości. Wszystkie rzeczy są zadbane oraz prezentują się nad wyraz interesująco. W bogatej ofercie, w poszczególnych działach, można znaleźć dokładnie takie towary, na jakich w danej chwili nam najbardziej zależy. W związku z tym, każdy, kto poszukuje rzeczy na określony czas, możliwych do spłaty w ratach nie będzie mieć powodów do narzekania. Im dokładniej ktoś zapozna się z ofertą, tym większe szanse ma na to, że znajdzie dokładnie to, na czym mu zależało. Poza tym, po upływie leasingu. może stać się pełnoprawnym właścicielem poszczególnych rzeczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here