Każdy konsument kupuje produkt, bądź zauważa markę oczyma, dlatego, aby odnieść sukces na rynku, w pierwszej kolejności należy skupić się na promocji. Im bardziej interesująca, unikatowa i oryginalna, tym bardziej jest w stanie przykuć uwagę potencjalnego nabywcy. Ponad 90% klientów zwraca uwagę na walory estetyczne. Reklama przestrzenna to innowacyjna forma komunikowania się z konsumentem.

Obecny rynek, odznaczający się wielką konkurencyjnością, skłania firmy do poszukiwania coraz to nowszych, niecodziennych sposobów na wypromowanie siebie i swoich produktów. Reklama przestrzenna może być kluczem do odniesienia sukcesu i zwiększenia rozpoznawalności marki wśród potencjalnych nabywców.

Reklama przestrzenna to nietuzinkowa i oryginalna forma kontaktu z klientem. Według badań kolorowe i przestrzenne treści są o 26% częściej rozpoznawane, niż czarno-białe, proste kształty.

Istnieje kilka form tego typu promocji. Jedną z nich jest wykonanie szyldu ze specjalistycznego materiału, styroduru, który jest nie tylko trwały, ale i tani. Bardziej rozbudowaną postacią reklamy przestrzennej jest możliwość podświetlenia, poprzez zastosowanie diod ledowych i metaplexu. Logo może być również realizowane z plexi, dibondu, PCV, PCW oraz ze sklejki lub drewna.

Litery i loga wykonane ze styroduru, odznaczające się niskim kosztem wyprodukowania, dają nie tylko możliwość indywidualnego dobrania grubości oraz wysokości emblematu, ale również nieograniczony wybór kształtu oraz kolorów. Materiał nadaje się zarówno do montażu na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Atrakcyjny i solidny wygląd, niebywała wytrzymałość na zmienne, nawet najbardziej ekstremalne warunki atmosferyczne, to zaledwie kilka z wielu zalet zastosowania plexi, podczas produkcji reklamy przestrzennej.

Loga wykonane z dibondu są również doskonałym wariantem podczas wyboru materiału, który ma zostać użyty do wyprodukowania emblematu w formie 3D. Litery przestrzenne o mają przede wszystkim estetyczny wygląd, a jednocześnie są niebywale praktyczne i funkcjonalne, dzięki znakomitej odporności na promienie słoneczne, deszcz, śnieg, a także na gwałtowne zmiany temperatur.

Zdjęcie z: http://frwarszawa.pl/znaki-litery-przestrzenne/

Zastosowanie wymiaru 3D w reklamie otwiera nowe możliwości w kreowaniu wizerunku firmy i produktów. To niecodzienna szansa na wyróżnienie się spośród konkurentów, którzy nie ustają w poszukiwaniu sposobów na zwiększenie udziałów na rynku.  Barwy oraz kształty wpływają na podświadomość nabywcy podczas procesu zakupu. Konsument poświęca na produkt lub treść zaledwie kilka sekund, dlatego też tak ważna jest jej unikatowość i niepowtarzalność.

Dzięki reklamie przestrzennej marka ma szansę na utrwalenie wizerunku i zdobycie zaufania nie tylko wśród dotychczasowych, ale także tych potencjalnych klientów. Warto zainwestować w niecodzienną, oryginalną i unikatową formę reklamy, a tym samym komunikacji z nabywcą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here