Wybór nowego samochodu to nie tylko decyzja dotycząca konkretnej marki i modelu, lecz również dostępnego modelu finansowania. Jeżeli – jako klienci indywidualni – nie chcemy lub nie możemy kupić auta za gotówkę, musimy prześwietlić opcje kredytowe. Często zdarza się, że producenci dobrych aut nie oferują atrakcyjnych warunków kredytowych. Jesteśmy wówczas skazani na spłacanie wysokich rat lub poszukiwanie kredytu na wolnym rynku. A co, gdyby marka słynąca z bezawaryjności oferowała dodatkowo rewelacyjne warunki finansowania? Jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji jest oferta wyprzedażowa Toyoty połączona z innowacyjnym Kredytem SMARTPLAN na nowe samochody , który bywa określany jako najlepszy kredyt samochodowy na rynku.

Kluczowe parametry: niskie odsetki i wymiana auta co kilka lat

Decydując się na zakup nowego samochodu Toyoty, możemy skorzystać z niskiego oprocentowania, które przygotował dla nas Toyota Bank. O niezawodności pojazdów Toyoty nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Wystarczy wspomnieć, że system produkcyjny Toyoty stanowi wzór, którego uczą się studenci zarządzania na całym świecie. Przejdźmy więc do kwestii odsetek. Wybierając Kredyt SMARTPLAN, możemy kupić nowy samochód dysponując wpłatą własną już na poziomie 10% wartości pojazdu. Wystarczy więc kilkaset złotych miesięcznie, aby jeździć nowym prestiżowym samochodem. Atrakcyjne oprocentowanie to jednak nie wszystko. Cechą, która sprawia, że Kredyt SMARTPLAN stanowi prawdopodobnie najlepszy kredyt samochodowy na polskim rynku, jest możliwość wymiany auta na nowe po zakończeniu umowy. Dzięki temu możesz cieszyć się nowym samochodem co 3-4 lata. Nie musisz ponadto przejmować się bieżącą eksploatacją, ponieważ Twoja Toyota jest ciągle na gwarancji. Ponadto unikasz stresu związanego z odkupem samochodu. Wybierając Kredyt SMARTLAN, masz pewność, że autoryzowany diler może odkupić Twój samochód po cenie rynkowej i zaproponuje korzystaną ofertę na nowe auto. Dzięki temu możesz przesiąść się w nowe, lepsze auto bez angażowania dodatkowej gotówki!

Wyprzedaż rocznika 2017

Przedstawione dotąd warunki pokazują, że oferta Toyota Banku jest godna rozważenia. Istnieje ponadto trzeci argument, powodujący że warto rozpatrywać ją jako najlepszy kredyt samochodowy. To wyprzedaż rocznika, która w każdym sezonie zimowym pozwala zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy przy zakupie nowej Toyoty. Mechanizm, który stoi za wyprzedażą, jest nadzwyczaj prosty: firma oferuje atrakcyjne rabaty na pojazdy wyprodukowane pod koniec roku kalendarzowego.Niektórzy kupujący uważają, że samochód z wyprzedaży straci wartość szybciej niż analogiczne auto zakupione w połowie roku, jednak należy traktować te prognozy z przymrużeniem oka, wiedząc, że auta Toyoty doskonale „trzymają wartość” i nie ma najmniejszego problemu z ich odsprzedażą. Ile możemy więc zyskać? Zależnie od wybranego modelu rabaty na samochody z rocznika 2017 sięgają nawet 35 000 złotych. To oczywiście bonus dla wybierających największe auta, takie jak Land Cruiser. Kupując Toyotę Verso, a więc samochód ze średniego segmentu, możesz jednak zaoszczędzić aż 13 500 złotych. Wyprzedaż potrwa prawdopodobnie tylko do marca – w tej sytuacji pośpiech jest więc wskazany.

Reprezentatywny przykład dla Kredytu SMARTPLAN: cena nowego samochodu 70 000,00 zł, wpłata własna 21 000,00 zł, czas obowiązywania umowy 36 miesięcy, miesięczna wartość raty kredytowej 1 210,00 zł, z Ostatnią Ratą 14 000,00 zł, oprocentowanie nominalne zmienne w skali rocznej 5,99%, rzeczywista roczna stopa oprocentowania 11,48%. Całkowita kwota kredytu 49 000,00 zł, całkowity koszt kredytu 10 339,09 zł (obejmuje prowizję bankową 1 470,00 zł, odsetki 5 879,05 zł, oraz szacunkowy koszt ubezpieczenia komunikacyjnego AC 2 990,04 zł), całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 59 339,09 zł. Kalkulacja ważna na dzień: 23-01-2017 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here