Hotel w centrum Lublina

Hotel w centrum Lublina to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, spotkania biznesowego lub wystawnego przyjęcia rodzinnego. Wyjątkowy komfort i atmosfera panująca w Hotelu Focus Centrum Konferencyjnym to również doskonałe warunki, by odpocząć podczas odwiedzania miasta.

Wesele w centrum miasta

Świetna lokalizacja hotelu w centrum Lublina to sposób na szybkie zebranie gości w jednym miejscu – nawet przyjezdnych i nieznających okolic. Do centrum łatwo trafić – jeśli nie samochodem, to taksówką, a w luźniejszych okolicznościach można skorzystać z autobusów lub rowerów miejskich. Hotel Focus udostępnia dwie sale balowe oraz komfortowe pokoje i apartamenty dla nowożeńców i ich gości. Łącznie jest to 85 miejsc noclegowych. Wesele urządzone w tym miejscu będzie eleganckie, otoczone piękną zielenią. Ogród może być wykorzystany również do organizacji niezapomnianego ślubu w plenerze.

Eventy biznesowe i konferencje

Trzygwiazdkowy obiekt pozwala na organizację szkolenia, konferencji oraz mniejszych spotkań biznesowych. Hotel Focus Centrum Konferencyjne posiada rozbudowaną salę przeznaczoną do takich eventów, niezawodne wi-fi oraz klimatyzację, a dogodny dojazd z lotniska pozwala na przyjęcie nawet odległych gości. Pokoje urządzone są stylowo. Pomimo lokalizacji hotelu w centrum Lublina, zapewniają spokój i ciszę. Uczestnicy wydarzeń biznesowych mogą korzystać z dużego ogrodu, usług restauracji serwującej wyśmienite potrawy oraz atrakcji turystycznych i kulturalnych, do których Hotel Focus jest doskonałą bazą wypadową. Dzięki temu targi lub impreza integracyjna stanie się połączeniem przyjemnego z pożytecznym.

Rezerwacja terminu

Sale i pokoje Centrum Focus – hotelu w centrum Lublina – czekają na klientów organizujących:

  • rekrutacje, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne, wydarzenia biznesowe,
  • wesela w sali balowej lub w plenerze wraz z noclegami oraz oprawą managerską,
  • przyjęcia z różnych okazji, m.in. chrzciny, komunie, studniówki, bale,
  • wycieczki grup turystycznych i drużyn sportowych, łącznie z parkingiem dla autokarów oraz wsparciem w planowaniu zwiedzania.

Rezerwacja możliwa jest zdalnie, przez stronę https://www.ckhotelfocus.pl/ lub telefonicznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here