Prowadząc jakikolwiek biznes, konieczne jest dbanie o wszystkie kwestie związane z jego księgowością oraz sprawami kadrowo-płacowymi. W przypadku posiadania mikro lub małego przedsiębiorstwa, zatrudnianie na etat księgowej lub księgowego może być zbyt dużym obciążeniem dla firmowego budżetu. Jeśli zatem nie znasz się na przepisach i nie jesteś w stanie prowadzić księgowości osobiście, wówczas dobrze powierzyć to zadanie ekspertowi.

Księgowa Joanna – twoja pomoc w biznesie

Księgowa Joanna to osoba posiadająca wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej i kadrowo-płacowej firm różnych wielkości. Gdy nawiążesz z nią współpracę, możesz liczyć nie tylko na pomoc związaną z samymi sprawami księgowymi i kadrowo-płacowymi, lecz także fachowe doradztwo w kwestiach przepisów podatkowych i pracowniczych. Możesz skorzystać z jej usług również wtedy, gdy dopiero planujesz rozpocząć działalność. Księgowa Joanna podpowie ci, czy lepszym rozwiązaniem w przypadku planowanego przez ciebie biznesu będzie ryczałt, czy też korzystniej prowadzić Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów.

Gdy już masz własną działalność gospodarczą, może okazać się, że potrzebne ci są środki na jej dalszy rozwój. W tej sytuacji również zdaj się na Księgową Joannę, która pomoże w napisaniu biznesplanu, umożliwiającego otrzymanie kredytu na rozbudowę twojej firmy. Możesz także skorzystać z jej usług, gdy interesują cię dotacje unijne lub państwowe.

Obszar działania Księgowej Joanny to przede wszystkim Kraków i powiat krakowski, ponadto możliwa jest także obsługa innych regionów w kraju – jednak wymaga to uprzedniego umówienia się na spotkanie, co można zrobić zarówno telefonicznie, jak i za pomocą poczty e-mail.

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Księgowa Joanna to osoba posiadająca wiedzę ekspercką, co potwierdza certyfikat III stopnia, wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Ponadto na bieżąco śledzi wszystkie zmiany w przepisach księgowych i kadrowych, dzięki czemu zna zawsze aktualnie obowiązujące zasady w świecie podatków i finansów. Każdy klient, który nawiązuje z nią współpracę, może być pewien, że trafił w dobre ręce. Z takim fachowym wsparciem planowany biznes na pewno się powiedzie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here