Czy da się kupić popularność na Instagramie

Instagram to wciąż jeszcze mocno niedoceniana przez producentów platforma społecznościowa mogąca służyć rozbudowaniu szeroko rozumianego contentu. Dlatego między innymi, chcąc zarabiać na Instagramie, warto już dziś rozpocząć budowanie solidnej i wiernej społeczności, która umożliwi nam współpracę z największymi nawet markami. Bywa to proces długotrwały i żmudny, choć wcale taki nie musi być. Jak szybko zbudować godne zaufania i popularne konto na Instagramie? Podpowiadamy!

Jak zdobyć obserwujących?

Aby zdobyć duże, liczące nawet kilka lub kilkanaście tysięcy obserwujących, konto na Instagramie musimy mocno zaangażować się w jego funkcjonowanie. Po pierwsze zdjęcia i treści publikowane na naszym koncie powinny być spójne i rzetelne, ale także wartościowe. Wybierając jedną konkretną dziedzinę, w jakiej będziemy się obracać możemy mieć pewność, że obserwujący zainteresowani tym właśnie tematem zostaną u nas na dłużej. To jednak nie wystarczy, aby ich do siebie przywiązać na stałe. Warto od czasu do czasu się przypomnieć komentując na przykład posty na kontach o podobnym profilu. W ten sposób dajemy się zauważyć wielu dodatkowym użytkownikom platformy. Stała interakcja z obserwującymi oraz potencjalnymi obserwującymi buduje więź, którą trudniej zerwać. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, iż nawet najbardziej zaangażowani użytkownicy, pracujący nad swoim kontem każdego dnia nieraz nie zdobywają tak wielu obserwujących, jak powinni. I tutaj nasuwa się oczywiste pytanie: czy można temu jakoś zaradzić? Oczywiście! Proces pozyskiwania obserwujących można w łatwy sposób przyspieszyć. Nie musisz już kilka lat pracować nad swoim profilem, aby wreszcie zacząć na nim zarabiać!

Czy można szybciej pozyskać wielu followersów?

Zarówno obserwujących, jak i polubienia oraz komentarze na swój profil możesz dokupić da kilkadziesiąt złotych. W internecie funkcjonują strony, na których dokonasz tego szybko i bezboleśnie. Mając zatem problem z budowaniem społeczności, możesz sobie w tym pomóc. Cały proces nie jest szczególnie skomplikowany. Wystarczy wyszukać w sieci stronę, która świadczy tego typu usługi, wpłacić określoną kwotę, podać swój nick z Instagrama i obserwacje lecą. Warto pamiętać, iż podejrzanie będzie wyglądało konto, które posiada kilkanaście tysięcy obserwujących, ale tylko kilka polubieni pod każdym postem. Dlatego polubienia dokupujemy osobno, podobnie jak komentarze. W ten sposób w jeden wieczór, przy niskim nakładzie finansowym możemy stworzyć społeczność, która zapewni nam spore zarobki. W tym momencie jednak każdemu z pewnością nasuwa się jedna, wciąż krążąca w internecie opinia na temat kupowania popularności: to przecież nieuczciwe! Ale czy na pewno, czy opinia ta jest jednoznacznie słuszna? Zastanówmy się.

Sprawdź ofertę na zakup Instagram followers: https://polskielajki.pl/produkt/kup-instagram-followers/

Czy wszystkie lajki mają taką samą wartość?

Decydując się na zakup popularności warto poszukać sprawdzonego i doświadczonego w tej dziedzinie serwisu internetowego. Wbrew pozorom bowiem nie każdy oferuje to samo – zarówno pod względem jakości usługi, jak i ceny. Na czym zatem należy się skupić? Otóż gdybyśmy chcieli zrobić eksperyment i przejrzeli konta niektórych użytkowników, to szybko przekonalibyśmy się, iż wśród ich obserwujących znajdują się fikcyjne konta, czyli takie, które nie publikują żadnych zdjęć lub posiadają tylko jedno – obserwują masę kont, ale same nie są praktycznie obserwowane. I właśnie tę kwestię należy wziąć pod uwagę kupując popularność. Czy kupię lajki od prawdziwych kont, czy wręcz przeciwnie. Warto też sprawdzić, jak szybko dojdzie do realizacji usługi. Niektóre serwisy załatwiają sprawę w kilka godzin, ale czy zależy nam na tak spektakularnym skoku popularności – to już kwestia indywidualna.

Czy kupowanie obserwujących jest uczciwe?

Powszechnie kupowanie followers na Instagramie uważane jest za nieuczciwe. Podobnie jednak, jak w każdej kwestii i w tej rozstrzygnięcie sprawy nie powinno opierać się na wyborze czarne albo białe. Jak już wyżej wspomnieliśmy samodzielne budowanie zaufanej społeczności może trwać latami i nie zawsze przyniesie oczekiwane skutki. Podstawowym celem kupowania obserwujących powinno być spotęgowanie zasięgu Twojego profuli a nie jego stworzenie od zera. Tak czy inaczej zdjęcia i podpisy trzeba dodać. Dzięki większej ilości obserwujących oraz zwiększonej popularności konta, a więc większej ilości interakcji ze strony użytkowników Instagrama, możesz nawiązać współpracę z wieloma znanymi markami, co z kolei przyniesie Ci wymierne zyski finansowe. Pomijając już sam fakt, że zakup popularności szybko Ci się zwróci! W dzisiejszym świecie każdy może być gwiazdą, każdy może być popularny, więc dlaczego Ty byś nie miał być właśnie takim influencerem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here