Palarnia kawy Coffee&Sons

Kawa niejedno ma imię – można pić ją w wielu wersjach, korzystając z różnych gatunków i różnych form. Prawdziwy kawosz zwraca jednak szczególną uwagę na to, co znajduje się w jego filiżance. Najlepsze ziarna pochodzą z palarni kawy, które przestrzegają istotnych zasad. Chcesz poznać prawdziwą, profesjonalną palarnię, która powstawała przez lata doświadczeń? Poznaj Coffee & Sons – zespół zaangażowanych pasjonatów, którzy prezentują swoją działalność na stronie https://coffeeandsons.pl/.

Jak wygląda droga ziarenka kawy?

W palarni kawy Coffee & Sons znajdują się cztery główne strefy:

  1. magazyn kawy zielonej,
  2. magazyn kawy wypalonej,
  3. strefa pakowania,
  4. strefa wypalania – piec Gothot z 1958 roku.

Na smak i aromat kawy mają wpływ różne czynniki: temperatura i wilgotność w magazynach, a także w strefach wypalania. Piec Gothot, który użytkowany jest w palarni w Biłgoraju, jest uznawany za najlepszy spośród pieców w historii. Firma przez trzy lata przywracała mu świetność, a dziś regularnie dba o jego czystość – nawet najmniejszy osad z pyłu wpływa na profil kawy. Żeby dowiedzieć się więcej o drodze pokonywanej przez ziarno kawy, warto zajrzeć na stronę internetową Coffee&Sons lub odwiedzić rodzinną palarnię z klimatem.

Aromatyczne zakupy online

Kawa Coffee & Sons wysyłana jest bezpośrednio z palarni – można kupić ją wyłącznie przez stronę, bez pośredników. Dzięki temu zespół kontroluje jej świeżość i bierze pełną odpowiedzialność za Twoje zamówienie. Można tutaj nabyć aromatyczne ziarna z najdalszych zakątków świata. Niektóre z nich – pomimo że nie są aromatyzowane – posiadają delikatny posmak orzechów, miodu, czekolady, wiśni, karmelu lub jabłek.

Wybierz wersję, którą podpowiada Ci intuicja – każda jest unikalna. Świetnym wyborem na początek jest zestaw startowy, który zawiera 4 opakowania kawy 250 g, charakteryzujące się odmiennymi aromatami. Pamiętaj, żeby nie zaparzać kawy wrzątkiem – jest to często popełniany błąd, przez który traci ona większość walorów smakowych i zapachowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here