Doradztwo biznesowe – skąd wiedzieć, że go potrzebujesz?

0

Konsultanci biznesowi prawie nigdy nie używają słowa „problem”; zamiast tego mówią o możliwościach zwiększenia wartości

Klienci e-sklepów wydają coraz więcej na zakupy online

0

Preferencje zakupowe Polaków bardzo się zmieniły. Coraz częściej kupują w Internecie, również coraz więcej przy tym wydając. W 2016 roku na zakupy online wydaliśmy około 35 mld zł. Ponadto aż 30% transakcji wykonywanych jest na kwotę w granicach 200-500zł. W sklepach internetowych zostawiamy coraz więcej pieniędzy, co może wynikać nie tylko z coraz większej ilości klientów internetowych, ale również wzrostu zaufania do płatności online.

Gdzie w sieci możemy natknąć się na marketing?

0

Sieć przeniknęła do naszego życia już we wszystkich możliwych aspektach. Wesołymi dźwiękami budzą nas ustawione w komputerach alarmy, dobitnie przypominając, iż oto należy opuścić głębiny ciepłej pościeli i wstać, aby wyruszyć naprzeciw wyzwaniom towarzyszącym nam każdego dnia. Z oczami zaklejonymi jeszcze snem, siorbiąc kawę, robimy poranną prasówkę w telefonie.

Terminal płatniczy odrzucił płatność – dlaczego tak się dzieje?

0

Czy podczas zakupów zdarzyło ci się, że terminal odrzucił płatność kartą? To duży problem, gdy nie możemy zapłacić za zakupy innym sposobem. Jakie są główne przyczyny odmowy realizacji transakcji?

Pozycjonowanie stron – wiedza w pigułce

0

Każda firma, która decyduje się na skorzystanie z mocy Internetu, marzy o tym, aby znaleźć się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google. Jak się okazuje – sama obecność w sieci nie wystarczy, a żeby osiągnąć sukces konieczne jest podjęcie odpowiednich kroków. Jednym z nich jest pozycjonowanie stron, będące jednym z najpopularniejszych działań prowadzonych przez specjalistów. Na czym dokładnie polega? Jakie czynności się na nie składają? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótki artykuł, który przyda się każdemu, kto chciałby zapewnić sobie sukces w Internecie.

Bezpieczeństwo informacji w organizacji

0

Nadużywanie danych stało się poważnym zagrożeniem w dzisiejszych czasach. Firmy, instytucje, a także osoby prywatne chcą, aby przechowywane o nich informacje były bezpieczne.

Najlepszy kredyt samochodowy? Sprawdź tę opcję!

0

Wybór nowego samochodu to nie tylko decyzja dotycząca konkretnej marki i modelu, lecz również dostępnego modelu finansowania. Jeżeli – jako klienci indywidualni – nie chcemy lub nie możemy kupić auta za gotówkę, musimy prześwietlić opcje kredytowe. Często zdarza się, że producenci dobrych aut nie oferują atrakcyjnych warunków kredytowych. Jesteśmy wówczas skazani na spłacanie wysokich rat lub poszukiwanie kredytu na wolnym rynku. A co, gdyby marka słynąca z bezawaryjności oferowała dodatkowo rewelacyjne warunki finansowania? Jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji jest oferta wyprzedażowa Toyoty połączona z innowacyjnym Kredytem SMARTPLAN na nowe samochody , który bywa określany jako najlepszy kredyt samochodowy na rynku.

Development Center – ocena i podnoszenie kompetencji pracowników

0

W celu oceny poziomu kompetencji pracowników oraz określenia ich drogi rozwoju stosuje się metodę Development Center. To obiektywne, złożone i skuteczne narzędzie, które pomaga wykorzystać i podnosić potencjał personelu oraz zaplanować awanse zawodowe i stworzyć plany szkoleniowe.

Jak zarobić na nieruchomości na kredyt?

0

Kredyt na dom zamiast lokowania środków na koncie oszczędnościowym, pożyczka na mieszkania pod wynajem – brzmi jak prosty pomysł na duży zysk. Jednak w rzeczywistości aby w ten sposób zarobić, trzeba przede wszystkim dobrze dopasować kredyt do swoich planów.

W jaki sposób funkcjonują fundusze inwestycyjne?

0

Sposobów na inwestowanie i pomnażanie pieniędzy jest bardzo wiele. Oszczędności można gromadzić na korzystnie oprocentowanych lokatach i kontach oszczędnościowych, opłaca się inwestowanie w nieruchomości, których wartość stale rośnie, wielu ceni sobie inwestowanie na giełdzie lub też w obligacje korporacyjne. Jedną z możliwości są również fundusze inwestycyjne, które postrzegane są jako jeden z najprostszych sposobów pomnażania majątku.

ZOBACZ TEŻ